Leer ons beter kennen - Sven ter Reehorst
“Mijn naam is Sven. 31 jaar jong. Ik ben een geboren en getogen Amsterdammer. Voetballen is mijn grootste hobby. Ondanks dat ik nu goed op mijn plek zit in de Sales en Recruitment, heb ik mijn studies uitgekozen omdat ik deze interessant vond. Bachelor Europese Studies en Master Militaire Geschiedenis. Zeker aanraders, net als mijn huidige baan bij JP Gray 😉”
Hoe lang werk je al bij JP Gray en hoe ben je hier terecht gekomen?
“JP Gray is nu al 20 maanden in mijn leven. Via mijn eigen netwerk ben ik het recruitment ingerold. Na meerdere gesprekken met meerdere partijen is de keuze gevallen op JP Gray. Tot op de dag van vandaag een uitstekende keuze.”
Wat is een succesmoment uit je carrière bij JP Gray dat je voor altijd zal bijblijven?
“Zwemmen en zingen tijdens mijn eerste lunch club zal ik niet snel vergeten.”
Wat moet een goede recruitment consultant qua eigenschappen bevatten en denk jij dat iedereen een consultant kan worden?
“Het helpt wel als je een mensen-mens bent en niet bang bent om contact te leggen. Dat gaat iemand snel ver brengen.”
Heb je nog een goede of leuke tip voor je toekomstige collega?
“Wees welkom!”